Столбик  >  Куплю/Продам  >  Отдых и Спорт  >  Туризм и Путешествия  > 
Книга "Нариси з історії митної справи та митного законодавства України -Руси" за редакцією Дідусенко

Разделы

Книга "Нариси з історії митної справи та митного законодавства України -Руси" за редакцією Дідусенко

Стоимость: Договорная

Дата:02.08.2008
Телефоны: 8-067-501-45-08
Контактное лицо: Юрий
Рубрика: Предложение  
Стоимость: Договорная
Вид тура: Отдых  
Страна: Украина  
Книга : Нариси з історії митної справи та митного законодавства України-Руси (автори: Дідусенко Павло Миколайович Пахневський Сергій Артемович Мавродій Тетяна Станіславівна Лисицький Олег Володимирович Костюк Василь Петрович) під загальною редакцією Дідусенко Павла Миколайовича є справжньою науковою сенсацією.
Вперше на підставі великого джерельного та фактичного матеріалу великої кількості порівняльних таблиць а також ілюстрованого матеріалу було висвітлено історію становлення та розвитку митної справи та законодавчого регулювання правовідносин у даній сфері від найдавніших часів до сучасного періоду на теритрії України.

Охарактеризовано джерела формування вітчизняного митного законодавства показано особливості організації митної справи до н.е. на теритоії сучасної України (грецькі колонії в Північному Причорномор"ї - чітко показано нероздільні економічні та етнічні і культурні зв"язки кримської території з рештою частиною України : з Південною та Центральними частинами України які ніколи не припинялися про що свідчать письмові та археологічні джерела.Біьше того в перші століття нашої ери греки повністю вже заселяли Південь України а в часи середньовіччя частково перемістилися на Північ України де в м.Ніжині складали основну частину населення і дане місто було головними економічним та торговим центром української держави Гетьманщини.Одним із гасел національно-визвольної війни Б.Хмельницького було гасло : "За нашу грецьку православну віру !". Московські царі починапючи із царя Олексія Михайловича постійно просять в українськах гетьманів з Києва присилати українських перекладачів з грецької мови щоб вони робили нові переклади церковних книг з грецької мові/ в Московщині в цей час хрестились двома пальцами та ін./. Як виявилось в Московській державі були відсутні знавці грецької мови.Таких було надіслано із Гетьманщини.Київське православне духовенство почало "навчати" москвитян справжнім православним канонам відповідно до грецької віри. При Петрі 1 "приглашения" українського духовенства до Московщини досягло свого апогею. "В той час як в Московській державі греків та Константинопольського патріарха ще в середині 17 століття вважали "латинниками" "антихристами" : необхідно було в 1666-1667 роках на Соборі примусом вводити дійсні православні канони що викликало в Московщині рух "старообрядництва". В той час як в українських землях всі гетьмани починаючи з Б.Хмельницького звільняли грецьких купців від сплати внутрішніх мит на території Гетьманщини.
Експансія руського (київського) духовенства до Московії де воно зайняло панівне становище стало роковим власне для самої Русі (України) оскільки в подальшому "київське духовенство в еміграції" маючи на меті благі наміри (порятунок православ"я) причепило Московщині ідею що Московщина є власне Русь і має захищати православ"я всієї Русі. Яким був цей захист показали послідуючі події.

Також висвітлено зародження данницьких відносин : примушування платити данину в перші століття н.е. митну справу в часи Древньої Русі в українській козацькій державі - Гетьманщині в першій половині XVII - XVIII ст. та на Запоріжжі .

Висвітлено боротьбу в урядових установах Московщини за підпорядкування української митної системи та за введення нових " московских " митних порядків на Гетьманщині та за знищення українського національного ринку. Оскільки на Гетьманщині існувала лояльна митна система основою якої були митні тарифи : індукта ( за ввезення товарів) та евекта ( за вивезення товарів) які становили 2 % від вартості товарів що ввозилися та вивозилися з України а це приваблювало іноземних купців. В той час як московські товари не могли конкорувати на українському ринку. Українські купці були головними поставниками до країн Західної Європи такої продукції : збіжжя (зернових) рогатої худоби ревеню ікри воску конопляної олії юхти смоли клею ( а дана українська продукція мала монопольне становище в цих країнах а Україна була монополістом щодо постачання цієї продукції) та ін.
В ті часи направляються на територію Гетьманщини різного роду "московские люди" які мали при собі таємні інструкції від уряду Московської держави (офіційна тогочасна назва Росії) з метою ведення економічної розвідки та збору інформації про економічну ситуацію на Україні щоб вибудувати в подальшому тактику та стратегію загарбання української економіки. Зокрема після "таких розвідок" слідували укази московських царів про заборону українським купцям вести вільну торгівлю із Заходом і примушували українських купців їздити до Західної Європи через територію Московщини видавалися різного "заборонні укази" взагалі про не вивіз українських товарів із Гетьманщини окрім як до московської держави і то це право надавалося московським купцям. Територію Гетьманщини в буквальному розумінні слова було "обліплено" форпостами та заствами для контролю за українськими купцями. В результаті цього Гетьманщину було взято в "московські тіски" і врешті знищено.
Все це робилося лише з тією метою щоб підняти економіний розвиток міст в Московії і як наслідок українські купці втрачали роками завойоване своє місце на ринках Західної Європи.Навіть австрійський двір вимагав від Петра 1 відновити на Україні вільну торгівлю погрожучи йому шо не підпише політичний договір із Московщиною.

В праці показано національний склад купецтва України в XVII - XVIII століттях : крім українського купецтва показана роль грецького єврейського купецтва в становленні українського національного ринку.
Крім цього висвітлено джерела формування державного скарбу Гетьманщини його розміри та статті витрат бюджету.
Праця містить цікаві відомості про грошові одиниці які ходили на території України особливу увагу приділено чернігівській київській та татарській гривням в добу Русі.
На грошових знаках Центральної Ради 1917 року навзва грошового знака написана була української російською. польською та єврейськими (ідіш) мовами !


Проаналізовано розвиток митної справи на українських землях у XIX - на початку XX ст. у 1917 - 2005 рр. Розглянуто питання організації митної системи незалежної України. Визначено функції та завдання митних органів проаналізовано їх взаємодію з іншими державними структурами юридичними та фізичними особами. Показано особливості розкриття контрабанди та розслідування кримінальних справ правоохоронними органами.


Книга містить детальну інформацію про устрій та життя в Києві за магдебурзьким правом яка може бути повчальною та корисною для нинішніх та прийдешніх керманичів нашої столиці.
Праця містить величезну джерельну базу що підтверджує планомірні та цілеспрямовані дії сусідніх із Україною держав які направлені були на знищення українського національного ринку економіки і звичайно перешкодою на цьому їм були український національний ринок та українська самобутня митна система. Боротьба за знищення українського національного ринку української економіки і власне української державності на нинішньому етапі є лише продовженням тисячолітної війни за знищення всього українського. Для цього завжди використовувалися "українські чвари" якими користалися вороги (та їх прихвостні) України-Руси. Різного роду московські шпигуни викоритоували "вказаних прихвостнів" на Гетьманщині для досягнення своєї мети : збір інформації про ситуацію в українській державі для подальшої руйнації цієї державності.


В даній праці чітко прослідковується головна теза - без державності не існує митниці і навпаки : головною ознакою державності є митна справа.Дотримуючись саме такої думки автори книги намагаються показати не тільки витоки розвиток реформування митних взаємовідносин на України але й витоки української державності із основними її атребутами.
Автори показали історичну спадковість в Україні митного права від найдавніших часів до сьогодення : навіть слова : мито митні збори митниця (які вживалися ще в часи Київської Руси) є народженими в Україні та вживалися в українській мові в середньовіччя та вживаються і до цього часу. В той час як в Москвощині вказані слова (мито митниці митні збори) не виживалися оскільки Московська держава мала лише побічне відношення до Древньої Русі там (в Московщині) вживалися інші назви а саме митниця - це таможня : від татарського "тамга" митні збори - "таможенные пошлины" як і в польській мові : мито - "сto" ( "ZoІl" - німецькою мовою) .


Інша важлива теза яка проходить через всю працю : без сильної державної влади не може існувати незалежної економіки української держави.В періоди русино-української історії коли була сильна державна влада - економіка перебувала на найвищому піднесенні торгівля розквітала і звичайно митна справа. Тому дії наших сусідів завжди були направлені : на підрив міцної державної влади на теренах України доводячи її до статусу "маріонеткової" та "пошук для цього союзників із середовища місцевих хохлів та малоросів" що давало б можливість їм отримати контроль над українською економікою та "шматувати її" і врешті нищити українську державність і все українське.
Все просто - все повторюється але тільки в інших історичних умовах.
Факти наведені в даній праці дають переконливі аргументи на користь необхідності запровадження в Україні сильної централізованої влади. В українських реаліях необхідно терміново зміцнювати Президентську владу наповнивши її реальними : владою та повноваженнями ! Все інше може обернутися для України КАТАСТРОФОЮ !
Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038 + Х2(4УКР)-621.112.038 + У03(4УКР)084.3
Шифр зберігання книги/журналу в НБУВ: ВА669801
Книга "Нариси з історії митної справи та митного
законодавства України -Руси" за редакцією
Дідусенко - Украина
5122371_2.jpg5122371_3.jpg
Добавить в портфель
Приватное письмо автору
Пожаловаться на некорректность объявления
     
captcha