Столбик  >  Куплю/Продам  >  Все для дома  >  Прочее  > 
Двері міжкімнатні. Вхідні. Броньовані. Вікна

Разделы

Двері міжкімнатні. Вхідні. Броньовані. Вікна

Стоимость: Договорная

Дата:15.11.2021
Регион: Украина   Івано-Франківська область   Івано-Франківськ  
Телефоны: +38 (050) 109 99 88
Рубрика: Продам  
Стоимость: Договорная

Де купити вхідні двері або замовити індивідуально!?

Завод «ГРАНД» виготовляє двері серійно та на замовлення. У нас ви можете купити вхідні двері в Івано-Франківську серійної комплектації, а також двері на замовлення, виготовлені індивідуально. У нашому магазині за адресою: вулиця Бельведерська, 54, Івано-Франківськ, ви отримаєте кваліфіковану допомогу при виборі дверей та повний супровід, від заміру дверного отвору до встановлення нових дверей. Почніть покупку зараз! Записуйтесь на замір за телефоном.

 

Наша фірма спеціалізується на продажу, замірах та установці дверей у Івано-Франківську та області. Більшість вхідних дверей, міжкімнатних дверей, сталевих дверей, металевих дверей, дерев'яних дверей, шпонованих дверей у нас є, так само є можливість замовити двері на замовлення. У нас є всі необхідні комплектуючі для дверей понад 500 найменувань.

 

Сайт нашого магазину зроблений спеціально для Вас, щоб Ви могли подивитися весь асортимент та характеристики пропонованої нами продукції та вибрати двері, ручки, петлі найбільш підходящі для Вас.

 

Монтаж та  встановлення дверей в Івано-Франківську  виконуються згідно по черзі у графіку робіт бригад в залежності від їх завантаженості.

 

Наш адрес: Україна, м. Івано-Франківськ, вулиця Бельведерська, 54

 

Телефон:  +38 (050) 109 99 88

 

Сайт: https://grand-vd.if.ua/

 

Двері міжкімнатні. Вхідні. Броньовані. Вікна - Украина
7857405_2.jpg7857405_3.jpg
Добавить в портфель
Приватное письмо автору
Пожаловаться на некорректность объявления
     
captcha